סיורים מודרכים לקבוצות בתל אביב יפו , ירושלים, זכרון יעקב עכו חיפה

טיול וסיור בשוק העירוני הסגור השכונה המשמש כמתחם בילויים , מסעדות איכות ומאפיות.

בטיול בתים מספרים ב"שרונה הטמפלרית" גרמנית והמלצתי להתחיל בסיור בדרומה הטמפלרית ולסיים ב"שרונה מרקט" בטעימות והנאה מהדוכנים ומיני מסעדות אלא אם כן הסיור על הבוקר חרוצים להתחיל ולהירגע בקולינריה המקומית של "שרונה מרקט".

"שוק שיק שק שוק בשרונה מרקט" ונהנה מפירות וירקות אורגניים, גבינות צרפתיות עם ובלי עובש,יינות איכות,מאפיה פטיסרי,דליקטסים, מסעדות דוכני שף, חמוצים, מתוקים ועוד.

"שרונה מרקט" הוא השוק המקורה הכי גדול בישראל והוקם על ידי "גינדי אחזקות" על שטח של 8.700 מ"ר פועלים בו תשעים עסקים שונים, כיום יש עוד מספר שווקים מקורים וגדולים.

"שרונה מרקט" קמה כחלק מפארק שרונה שבחלק הדרומי של הקריה והושקעו 530 מליון ש"ח.

ניתן ליהנות מהדוכן "קפטן קארי" של שף יונתן רושפלד,"שגב קונספט" של שגב משה,"הירו ראמן" של השף ישראל אהרוני, מסעדת הרוטסרי "קוקוריקו" של השף רן שמואלי, בשנת 2018 ביקרו בשרונה מרקט" 16 מליון בתיירות הפנים וארבעה מליון תיירות חוץ.

"שרונה מרקט" עוצב תוכנן על ידי האדריכלים קיקה ברא"ז ,אורי בן דרור ומיכאל אנקדוטה "מסטודיו מו", יועץ קולינרי מהדף ירון קסטנבויים.

אז מה היה לנו פה, אדריכלות טמפלרית מחוץ למתחם שרונה מרקט, סיור פיקנטי, אווירה תל אביב בבוקר או אחר הצהריים או ערב והמשכו לסיור קלאסי קולינרי וטעימות בשרונה מרקט", סיור קולינרי כשר בשרונה מרקט ויש סיור טעימות ללא תעודת כשרות.

ממושבה גרמנית טמפלרית בשנת 1871 למושבה מתקדמת טכנית ומכאנית, סיפור הגירוש במלחמת העולם השניה על ידי הבריטים ובתקופת הקמת המדינה הופך דוד בן גוריון את השם "הקריה" ומשרדי ממשלה ומוסדות ממשלתיים ישבו פה בקריה עד שעברו למשכן קבע בתל אביב או בירושלים, בשנת 2006 התחילו לעבוד על שימור 36 מבתי שרונה הטמפלרי ועם שלושת המגדלים הוקם בחלק התחתון "שרונה מרקט".

ההדרכה היא של מורה דרך המתמחה ביותר ממאות סיורי טעימות בכל רחבי הארץ(בוגר תדמור, שיווק קולינרית עשרות מסעדות וחי חיי תיירות) בעכו, ואדי ניסנאס חיפה, נתניה, שוק הכרמל שוק לוינסקי בתל אביב, שוק הפשפשים ביפו, סיור טעימות בשוק רמלה ובמיוחד בשוק הירושלמי מחנה יהודה או "מחניודה".

השאר תגובה

קצת עליי

אפי נחמיאס מורה דרך  ומדריך טיולים משנת 1988החל ממחלקת הנוער של הקק"ל של אותם ימים עם הרבה ציונות עצים מאגרים והדרכות, החברה להגנת הטבע, לימודי ארץ ישראל  ביולוגית כמגמה תיכונית, עשרות ומאות  השתלמויות וקורס מורה דרך של משרד התיירות בוינגייט.

טיולים אחרונים

עקבו אחרינו

סרטון

דילוג לתוכן