סיורים מודרכים לקבוצות בתל אביב יפו , ירושלים, זכרון יעקב עכו חיפה

https://www.bizreviews.co.il/provider/nachmias-efi

טיולים וסיורים מודרכים לקבוצות בחולון בת ים.

טיול ועליה לגבעת הקרב במתחם תל גיבורים (תל אבו ריש) , הפילבוקס, תצפיות והבנת מיקומה של חולון על כביש יפו, אזור רמלה לוד.

"טיול וסיור בין גני הסיפור של חולון":

כל גן יש נושא ומספר את סיפורו בעולם האגדות והילדים.

"מוזיאונים בחולון": מוזיאון חוסמסה המספר את קרבות חולון במלחמת העצמאות ועוד, "מוזיאון העיצוב" של חולון, "המוזיאון הישראלי לקריקטורה וקומיקס", "בית מאירוב" בגלריית המשכן לאמנות, "מוזיאון הילדים הישראלי", "גלריית חנקין" ברחוב חנקין חולון.

"המלצה לסיור בחולון": גבעת הפילבוקס, מתחם גני סיפור ברחוב מוטה גור וסיפורי הילדים, מוזיאון חוסמסה המספר את סיפור מלחמת העצמאות, פארק פרס מוזיאון הילדים,ניתן לשלב את "דיאלוג בחשיכה", גן הקקטוסים של חולון ובו מעל 4500 זני קקטוס שונים, סיור ביקור וטיול בשכונה השומרונים של חולון.

אטרקציות תיירותיות וטיולים בעיר בת ים- העיר בת ים תיירותית מתפתחת ואטרקטיבית וסיפורה ההיסטורי של "בית וגן" שהפכה לעיר "בת ים", בשנת 1927 היו כבר עשר משפחות בבת ים ובשנת 1929 תרפ"ט, הישוב הקטן מתפנה עד 1932 וממשיכים את ההתפתחות והבניה של בת ים.

בת ים עיר קולטת עליה ובימנו הרוב הוא כנראה מיוצאי ברית המועצות וכל קהילות ישראל לדורותיהם.

מורשת קרב בבת ים בתשח ובקרבות מול יפו הערבית בו נהרגו 11 תושבים ובהם ילדים וסיפור עמדות הקרב

אל תוותרו על טיילת החוף הים של בת ים, מוזיאון בת ים לאמנות ובו תצוגות קבועות ומתחלפות, המוזיאון לאמנות הוקם על ידי האדריכל יצחק פרלשטיין בשנת 1961.

"בית שלום אש" – בנין היסטורי של הסופר שלום אש והבית מנציח את פועלו של שלום אש, שלום אש היה סופר שכתב באידיש על יהדות מזרח אירופה,"לפני המבול" שנכתב על המהפיכה הרוסית.

סיור מודרך בעקבות מלחמת העצמאות בבת ים בין שלוש העמדות ולכל עמדה שם המייצג אותה.

עוד ממליץ לסייר בבת ים ולטייל ברחוב בלפור, כיכר המגינים, קניון בת ים, בית עיריית בת ים שלמעשה הוא סוג של מוזיאון אדריכלות בפני עצמו ומיצגים מקומיים.

בבת ים בתי מלון רבים, פסטיבלים רבים לצד טיילת בת ים המקסימה ולחקוק גלידה מקומית(ויקטורי).

לייעוץ עם מדריך טיולים מורה דרך בחולון בת ים בגוש דן לקבוצות מוסדות, קבוצות וימי גיבוש.

https://youtube.com/@user-wv8ny2wv9b

השאר תגובה

קצת עליי

אפי נחמיאס מורה דרך  ומדריך טיולים משנת 1988החל ממחלקת הנוער של הקק"ל של אותם ימים עם הרבה ציונות עצים מאגרים והדרכות, החברה להגנת הטבע, לימודי ארץ ישראל  ביולוגית כמגמה תיכונית, עשרות ומאות  השתלמויות וקורס מורה דרך של משרד התיירות בוינגייט.

טיולים אחרונים

עקבו אחרינו

סרטון

דילוג לתוכן