סיורים מודרכים לקבוצות בתל אביב יפו , ירושלים, זכרון יעקב עכו חיפה

סיור תל אביבי-"בתי החלומות של תל אביב."

בתי החלומות בתל אביב ברחוב נחמני-"בית הפגודה"
"סיור בתי החלומות במדרחוב נחלת בנימין בתל אביב"

"סיור מודרך לקבוצות בעקבות הארמונות של תל אביב", בתי ההדר המפוארים של תל אביב שעברו שימור ושיפוץ, "טיול תל אביבי בעקבות בתי החלומות האקלקטיים של תל אביב"

זה לא עוד סיור בתל אביב, "סיור הארמונות של תל אביב, הסיור מרגש ומפתיע כשנכיר את בתי החלומות ונשמע מאפי נחמיאס את הסיפורים הקטנים שיתנו אור גדול על תל אביב, סיור תל אביבי היסטורי.
נכיר את האדריכלות האקלקטית אשר בנתה את תל אביב באמצע שנות העשרים לתקופה קצרה, בתי הדר ששומרו ושופצו בשנים האחרונות או ממש ברגע זה.
נכיר ונלמד גם את הסיגנון הבינלאומי(הבהואוס) והסיגנון הברוטליסטי, נדבר ונכבד את האדריכלים הראשונים של תל אביב, המייסדים וחולמי החלומות של הקמת עיר עברית
בישראל היא תל אביב.

אדריכל מקצועי יגיד לך- "הסתכל על הבית והוא יספר לך סיפור", ודרך הבתים נכיר את תל אביב כולל סיפורו של בית חולים הדסה ועד הקמת בית חולים איכילוב(ובדרך מספר בתי חולים קטנים ולא מוכרים כמו בית חולים פרוינד ליולדות, בית חולים גלעד, בית חולים עין גדי).
"ראינוע אופיר הופך לקולנוע אופיר",בתי מלון אקלקטיים אז והיום, שכונות ראשונות בתל אביב והמון חדש וישן תל אביבי של היום יום.

סיור בתי החלומות ברחוב אלנבי פינת רוטשילד – "בית לדרברג"

"סיור בתי החלומות של תל אביב" בין הבתים האקלקטיים של מדרחוב נחלת בנימין- "בית התמר" של האדריכל יהושע טבצ'ניק, "בית סורוקה לייטס", בית פולישוק(בהואוס), בית דייויס, בית הכדים ברחוב רמב"ם פינת נחלת בנימין, בית הקשתות(בית העמודים) של יהודה מגידוביץ' ברחוב רמב"ם, "בית חולים הדסה הישן בנחלת בנימין 18 תל אביב"(מלון חיים ספקטור הישן), מלון נורדוי ההיסטורי האקלקטי, סיור ברחוב גרוזנברג ומאז"ה, בית חולים עין גדי, בית פסובסקי ברלין ברחוב מאז"ה, סיור ברחוב יבנה תל אביב, בית מגן דוד אדום הראשון ברחוב מאז"ה, רחוב עין ורד הקטנטן והיפה בתל אביב.

טיול בתי חלומות אדריכלי הסטוריה קולינרי בתל אביב

סיור מודרך בתל אביב לקבוצות ברחוב נחמני ואחד העם, בית הפגודה ברחוב נחמני מונטיפיורי,מלון נורמן ההיסטורי, בית נושא אבן חן מול קפה noire , בית כרמי "בכיכר אלבר" תל אביב.

סיור בתי החלומות בתל אביב ברחוב ושדרות רוטשילד ובו אקלקטיות לצד הסיגנון הבינלאומית הבהואוס ואף סיגנון ברוטליסטי מופרע.

"סיור טיול בתי החלומות" ברחוב לילינבלום ויהודה הלוי וקצת ברחוב הרצל, "טיול אדריכלי תל אביבי" ברחוב השחר וקלישר, סיור בעקבות גורדי המשחקים החדשים בתל אביב הקטנה ומכיר המושבות עד מגדל האופרה הרחוב הירקון, סיור אדריכלי ברחוב יגאל אלון בתל אביב ולאורך ואדי מוסררה הוא נחל איילון והיום נתיבי איילון.

ניתן את הכבוד למתכנני ובוני תל אביב – האדריכלים: יהודה מגידוביץ', יוסף ברלין, אלכסנדר לוי, זאב רכטר, יהושע טבצ'ניק תבורי, יעקב בן סירא, יוסף מינור, ריכרד פסובסקי,אריה שרון(מעונות עובדים), ג'ניה אוורבוך, שמואל בלדר, שמואל וילסון, האדריכל א. אוליצקי בתל אביב הקטנה.

סיור ארמונות בתל אביב ובתי החלומות האדריכליים האקלקטיים

בית רודי ברחוב לילינבלום 14 בתל אביב הקטנה, בית רודי הוא "בית חלומות" בנוי בסיגנון יווני, אוריאנטליות בחלקה וכל זאת יצירתו של האדריכל המוכשר יניב פרדו.

השאר תגובה

קצת עליי

אפי נחמיאס מורה דרך  ומדריך טיולים משנת 1988החל ממחלקת הנוער של הקק"ל של אותם ימים עם הרבה ציונות עצים מאגרים והדרכות, החברה להגנת הטבע, לימודי ארץ ישראל  ביולוגית כמגמה תיכונית, עשרות ומאות  השתלמויות וקורס מורה דרך של משרד התיירות בוינגייט.

טיולים אחרונים

עקבו אחרינו

סרטון

דילוג לתוכן