סיורים מודרכים לקבוצות בתל אביב יפו , ירושלים, זכרון יעקב עכו חיפה

סיורים טיולים וימי גיבוש לקבוצות וימי הולדת בשווקים של תל אביב וירושלים, בשווקים של רמלה נתניה עכו וואדי ניסנאס בחיפה, שוק התקווה ושכונת התקווה בתל אביב.

טיול וסיור טעימות בשוק הפשפשים ביפו:

סיור מודרך ביפו לקבוצות בשוק הפשפשים וטעימות שונות בשוק הבולגרי שהפך לפרסי, בוכרי וכיום כבר בינלאומי סובב מקומות רבים בעולם, ראוי להכיר את שוק הפשפשים ובתיו, ההיסטוריה של מחוץ לחומות של יפו העותומאנית היוצאת החוצה ומתפתחת, סיור ברחוב בית אשל שם נכיר את חאן מנולי ותחילתן של העליות הראשונות והשניות אשר היו קרש קפיצה למקומות ומושבות בארץ ישראל, "שימור חאן מנולי", מתקן השב"כ ברחוב בית אשל שהפך למלון "the market" , סיור ברחוב הדוקטורים-דוקטור שקשוקה, דוקטור ענתיקה, דוקטור חומוס ועוד, סיור אדריכלי עותמאני המתאים לסוף המאה ה-19.

חנויות הרהיטים רחוב של בית אשל ביפו, רהיטי וינטאג', אקססוריס לבית, מוזיאון לאמנות, חנויות מעצבים.

סיור ברחוב עולי ציון בשוק הפשפשים של יפו החוצה את שוק הפשפשים ממזרח למערב ובו האיטלקיה הקטנה, חנויות פארם, גלידות איכות, ההמבורגרים הטובים של "קפה יפו" וכשרים, "המאפה של ליאון" הבולגרי וחנויות לממכר ציוד ישן, ספרים ישנים ובירה טובה או שתיה טבעית מקומית.

סיור טעימות בשוק לוינסקי בתל אביב:

סיור פלורנטיני תל אביבי בחלק הצפוני של השכונה ובדרומה של תל אביב, סיור פלורנטיני סלוניקאי שהפך לפרסי ובוכרי והרבה עכשוויות בשוק לוינסקי ולו 3 דורות של סוחרים ואנשי שוק הנותנים שירות לאלפי אנשים כל יום ויום מבורקסים יחודיים, חמוצים, תערובות בריאות, פירות יבשים, מעדניות של איכות ועוד.

סיורים מודרכים בשוק לוינסקי להיכרות עם אנשים ודמויות בשוק הקטן אך החשוב, שוק לוינסקי קטן ומרגש ביום ובליל, דמויות חדשות ועסקים שהחליפו את "העולם הישן" וכעת פאב, מסעדה או מעדניה.

טיול וסיור טעימות בשוק הכרמל בדרום תל אביב:

סיור להיכרות עם שכונת כרם התימנים, מוגרבים עיראקים פרים ותימנים בכרם התימנים, עליית אעלה בתמ"ר ועליית יבניאלי, סיור בין אישים ודמויות מרכזיות כמו חיים חבשוש,מל"ן, ישכון, יום טוב,יחיא קפאח, שלום שבזי, ברב ישראל נג'ארה, סיור בין רחוב נחליאלי וסמטת הכרמל.

סיור אוכל וטעימות שוק בשוק הכרמל וסמטת הכרמל, ברחוב ישכון ויום טוב.

סיור משולב בשכונת כרם התימנים וטעימות שוק בשוק הכרמל של דרום תל אביב.

סיור טעימות בשוק התקווה בשכונת התקווה בדרום תל אביב:

סיור אוכל עיראקי ועכשווי בשוק התקווה , לאחר שנחנה בבית דני נמשיך דרך האנדרטה בלב המתנס לשוק התקווה ופה מהנה משפע טעימות בגוון העיראקי ושל ימינו אנו.

סיור טעימות קולינרי בשוק מחנה יהודה מלווה בשוק שכולו אוכל ירושלמי:

סיור טעימות אוכל ירושלמי בשוק הפתוח(רחוב מחנה יהודה) ובשווקים הסגורים של מחנה יהודה(רחוב עץ החיים, התפוח, האגס, סיור טעימות ברחוב האגוז בשוק מחנה יהודה).

סיור טעימות והוואי היסטורי מרגש בשוק העיראקי, סיור ברחוב השקמה, הערמונים ובית יעקב .

טעימות שוק במחנה יהודה מסביב לעולם מצרפת ודרום אמריקה עד ארצות הברית וגרמניה.

חגיגה צבעונית וסיור טעימות אוכל בשוק רמלה בלב רמלה העתיקה:

סיור טעימות בשוק התוניסאי טריפוליטאי של נתניה עיר ההדרים:

סיור אוכל משולב וטעימות בסיור במושבה זכרון יעקב במדרחוב זכרון יעקב:

סיורים היסטוריים בזכרון יעקב משולבים עם טעימות זכרוניות מותאמות לאופי הקבוצה.

סיור טעימות בלאדי ערבי בשוק ואדי ניסנאס בשכונת ואדי ניסנאס בחיפה:

סיור להיכרות עם חיפה שלפני 1948 ואחרי, יהודים וערבים, ואדי ניסנאס של שלוש דתות ואלוהים אחד מיד אחרי מלחמת העצמאות מה שיצר כור היתוך מיוחד וחצוצרה בוואדי אחת של הסופר סמי מיכאל.

אמנות משורבבת בפינות ובתי הוואדי מאריחי קיר גרפיטי וציורי קיר, יצירות אמנות שהובאו על ידי אמנים יהודים וערביים למד טעימות במסעדות לבנוניות שהם הבסיס למסעדה ערבית אותנטית וגם מהן הדמשקאי הסורי, סיור בעקבות קליית הקפה אצל מוסטפא, מעדני ומטעמים מתוקים עד גן עדן, סיור קולינרי וטעימות אצל פאטמה מפארדיס במקור ולה סיגנון בישול ייחודי של ממולאים, קטניות, שרים ועוד.

סיור טעימות מרגש ואוכל ערבי בשוק עכו בלב העיר העתיקה היפה של עכו:

סיור טעימות ואוכל ערבי בשוק הערבי של נצרת העתיקה:

מדריך טיולים באתרי נצרת מכנסיית הבשורה הקתולית ועד כנסיית הבשורה האורתודוקסית וביניהן סיור טעימות בשוק הנצרתי החמים והנעים, סיור ברחוב פאולוס החוצה את נצרת ומעיין מרים.

סיורי טעימות בשווקים של תל אביב-סיור אוכל בשוק לוינסקי ושוק הכרמל בדרום תל אביב וסיור קולינרי עיראקי וטעימות בשוק התקווה בשכונה הכי עיראקית בשכונת התקווה בדרום מזרח העיר תל אביב.

סיור טעימות בשוק רמלה הססגוני והשמח לצד סיור טעימות צבעוני תוניסאי טריפוליטאי וצרפתי בנתניה עיר היהלומים לשעבר וכיום עיר ההדרים והתיירות- סיור לאורך רחוב הרצל וטיילת נתניה.

סיור אוכל וטעימות בשוק ואדי ניסנאס של חיפה השוק הכי ערבי בלאדי לצד סיור טעימות בשוק תלפיות בהדר והמשך לסיור טעימות וגרפיטי "מאחורי נמל חיפה" ובשוק התורכי מול רחוב יפו החיפאי.

השאר תגובה

קצת עליי

אפי נחמיאס מורה דרך  ומדריך טיולים משנת 1988החל ממחלקת הנוער של הקק"ל של אותם ימים עם הרבה ציונות עצים מאגרים והדרכות, החברה להגנת הטבע, לימודי ארץ ישראל  ביולוגית כמגמה תיכונית, עשרות ומאות  השתלמויות וקורס מורה דרך של משרד התיירות בוינגייט.

טיולים אחרונים

עקבו אחרינו

סרטון

דילוג לתוכן