סיורים מודרכים לקבוצות בתל אביב יפו , ירושלים, זכרון יעקב עכו חיפה

סיורים לקבוצות בראשון לציון נס ציונה רחובות גדרה מזכרת בתיה אשקלון ואשדוד.

סיורים וטיולים מודרכים בשפלה הפנימית מראשון לציון ורחובות עד אשקלון וישובי לכיש.

סיורים בראשון לציון לקבוצות וימי הולדת:

סיור מודרך של אפי נחמיאס ברחוב זד"ל, בית האורכסטרה ובית העם הראשון במושבה ראשון לציון, גן המושבה המטופח, "מוזיאון מצאנו מים" ובאר המים הראשון מול מגדל המים הישן, הקיוסק הראשון של ראשון לציון, "בית הכנסת ההיסטורי הראשון בראשון לציון", בית ספר חביב בראשון לציון מול מלון לונדון.

בית הפקידות של ראשון לציון ויד לבנים, בתים אקלקטיים בראשון לציון מפאר היצירה האדריכלית של עיר היין, יקבי "כרמל מזרחי" הסגורים לפעילות וכיום משמשים חניה.

סיורים לקבוצות בנס ציונה:

"מסלול הדגל בנס ציונה", "אחוזת לרר" ותחילת העולם המקצועי הדבוראי, תחילתה של נס ציונה באחוזת לרר, הדגל בנס ציונה, "קומונות ראשונות בנס ציונה", סיור ברחוב תל אביב, בית הראשונים של נס ציונה, גבעת האהבה של נס ציונה, סיור כיכרות היסטורי בנס ציונה, שמורות טבע בנס ציונה אירוס הארגמן ושמורת בית עובד, בית הכנסת המרכזי של נס ציונה והמסגד של ואדי חנין הערבי.

טיול סיור במושבה רחובות ברחובות מנוחה ונחלה ויעקב:

סיור מודרך במזכרת בתיה:

קזרמות, חצרות ורחוב רוטשילד ארוך אחד, בית הכנסת המרכזי של מזכרת בתיה, "בית משק הברון", "הפינה של מיכל" מבית היסטורי משומר למקום לינה ארוחות ועוד, הרב מוהליבר ומזכרת בתיה, בית מרקחת מזכרת בתיה ומוזיאון מזכרת בתיה ע"ש ערן שמיר ז"ל, פעמון המושבה מזכרת בתיה, באר המים הראשונה של מושבת הברון ובאר האנטיליות.

סיורים בגדרה:

מחרקוב וחובבי ציון לקשיי הקמת המושבה גדרה, "מוזיאון לתולדות גדרה והבילו"יים", הצריף האחרון של משפחת סברדלוב, פעמון המושבה גדרה, גן תבלינים בגדרה, בית הכנסת של גדרה, רחוב המייסדים של גדרה.

סיור מודרך באשקלון:

סיור אשקלוני בעיירה הערבית "מג'דל" ושיאה במוזיאון העיר אשקלון במסגד הממלוכי המרכזי, פסיפסים מרהיבים במכללת אשקלון, סיור מודרך "גן לאומי אשקלון" ואתרי ההיסטוריה מהתקופה היוונית רומית ביזנטית צלבנית."קבר שייח עוואד בטיילת בר כוכבא" באשקלון, "חצר הסרקופגים" במרכז אפרידר במיתולוגיה הרומית של אשקלון, פסיפס ביזנטי באמצע הוילות באשקלון, ביקור במרכז המבקרים של קרלסברג, מרכז מסקרים של חברת חשמל עש פנחס רוטנברג.

סיור מודרך באשדוד:

סיור באתרי אשדוד, סיור טיול במצודת "אשדוד ים" המשוחזרת ביום ובליל, סיור ברובע ט"ו המתוכנן, המאמוניה הוא הארמון המרוקאי של אשדוד, תצפית מגבעת יונה בצפון אשדוד, הליכה וכייף בטיילת נחל לכיש, סיור בגשר עד הלום ואתריו כולל האגם, מורשת קרב חטיבת גבעתי.

השאר תגובה

קצת עליי

אפי נחמיאס מורה דרך  ומדריך טיולים משנת 1988החל ממחלקת הנוער של הקק"ל של אותם ימים עם הרבה ציונות עצים מאגרים והדרכות, החברה להגנת הטבע, לימודי ארץ ישראל  ביולוגית כמגמה תיכונית, עשרות ומאות  השתלמויות וקורס מורה דרך של משרד התיירות בוינגייט.

טיולים אחרונים

עקבו אחרינו

סרטון

דילוג לתוכן