סיורים מודרכים לקבוצות בתל אביב יפו , ירושלים, זכרון יעקב עכו חיפה

"מקומות נסתרים בתל אביב יפו".

"סיורים במקומות נסתרים ביפו", "סיור מודרך בגשר המשאלות של יפו "מול הים התיכון, סיור מוצנע ברחוב הצורפים ביפו ושפע אחריו, סיור בעקבות ההיסטוריה של יפו העתיקה,ההיסטוריה של נמל יפו לדורותיו, סיור בטיילת העליה השניה וטיילת יפו ביפו העתיקה, סיור בסמטאות ונתיבי המזלות של יפו, סיורים טיולים וגיבושים פיקנטיים לקבוצות ואירגונים צוותים ביפו העתיקה, "החברה לפיתוח יפו" ופעילותה החשובה לשימור והתפתחות יפו החדשה ישנה.גבעת עליה מרכז פרס לשלום והקשר לאנשי "גוש עציון".

רובע האמנים של יפו העתיקה ואיך הכל התחיל, "השטח הגדול" וסיפור קזבלן – תקופה קשה בחיי יפו ותחילתה של מדינת ישראל ונקושי של יפו עד כניסת פעילות החברה לפיתוח עתיקות יפו, גן הפסגה או גן אברשה (וגן המדרון)בראש יפו העתיקה ועד רחוב מפרץ שלמה שתוכנן על ידי אברהם קרוון 'היה "הגנן של עיריית תל אביב" אברהם קרוון עבד משנות השלושים כגנן עיריית תל אביב והשפיע מאוד על הגינון והגנים של תל אביב יפו(בנו דני קרוון האדריכל והאמן), בראש הגבעה עבודתו של האמן דני קרוון ובו שלושה תיאורי הבטחה של אלוהים לעם ישראל עם קירות בגובה של ארבעה מטרים עקדת יצחק, כיבוש יריחו וחלום יעקוב והכל בצפייה על תל אביב יפו.

סיור בעקבות תותחי נפוליאון ודרכו של נפוליאון בונאפרטה וכיבוש יפו, מסעו הצבאי של נפוליאון במישור החוף מאל עריש בסיני – אשקלון- יפו ועד עכו וחזרה דרך יפו וסיפור "מחלת הדבר" וההוראה של נפוליאון לחסל את חולי מחלת הדבר.

*"*************

"מקומות ואתרים לבילוי וביקור ביפו העתיקה".

הצייר איל שפרון יוצר קרוב לעשור שנים בגלריה בקצה כיכר קדומים של יפו. המיקום של הגלריה מעולה והישראלים נוהרים בטח עכשיו בימי הקונה יותר מתיירים המקום המרכזי והיפהפה כאשר סלעי אנדרומדה ממש מתחת, נמל של ים תיכוני תכול ומרחבים כחולים ממלאים את החלונות של גלריית איל שפרון.

טיול ביפו ברחבי יפו העתיקה ובסמטאות, טיול בנמל יפו, אירופה בישראל לאורך שדרות יפת ולואי פסטר, סיור טעימות בשוק הפשפשים, סיור בבית הקברות הפרוטסטנטי, סיור בשוק היווני או בשמו הערבי "סוק א דיר", סיור ברחוב בבוסטרוס ורחוב ירושלים ואתריו הרבים עד המושבה האמריקאית טמפלרית.

*★*★*★*★*★*★*★*★*★*★*★*★

"מקומות נסתרים בתל אביב"- טיול מודרך במקומות הלא מוכרים של תל אביב לאתרים נסתרים, סיור בגנים הנסתרים רומנטיים בתל אביב, שמורות הטבע הנסתרות והשבילים הנסתרים של תל אביב, סגנונות הבניה ששומרו בתל אביב בדרום תל אביב.

"מקומות נסתרים בתל אביב" יהיו גלויים למטיילים ולמטיילים עם אפי נחמיאס יהיו גלויים ויתרגשו.

השאר תגובה

קצת עליי

אפי נחמיאס מורה דרך  ומדריך טיולים משנת 1988החל ממחלקת הנוער של הקק"ל של אותם ימים עם הרבה ציונות עצים מאגרים והדרכות, החברה להגנת הטבע, לימודי ארץ ישראל  ביולוגית כמגמה תיכונית, עשרות ומאות  השתלמויות וקורס מורה דרך של משרד התיירות בוינגייט.

טיולים אחרונים

עקבו אחרינו

סרטון

דילוג לתוכן