סיורים מודרכים ברחובות זכרון יעקב.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

טיולים וסיורים לקבוצות גופים מטיילים ברחובות ושכונת זכרון יעקב,טיולי יום הולדת במקומות הסודיים והמיוחדים של זכרון יעקב, סיור בזכרון יעקב והסביבה בגבעת עדה, בנימינה, שוני וגן הברון בגני הנדיב, פארק המים האקולוגי של זכרון יעקב.

סיור בשכונות של זכרון יעקב בשכונת "נווה הברון", סיור בשכונת הברון", סיור בשכונה ההיסטורית "המושבה" בלב ליבה של זכרון יעקב ברחובות המייסדים, רחוב הנדיב וניל"י בזכרון יעקב.

סיור בשכונת נווה רמז ורסקו זכרון יעקב וטיולים בשכונת "חלומות זכרון יעקב" במזרח המושבה.

סיורים ברחובות ההיסטוריים של זכרון יעקב וברחובות החדשים בלבה של המושבה זכרון יעקב.

סיור ברחוב המייסדים זכרון יעקב, טיול ברחוב הנדיב, טיול ברחוב הרצל זכרון יעקב, סיור מודרך ברחוב ביאליק בזכרון יעקב, סיור בשדרות הברושים,
רחוב אח”י אילת ורחוב אחוזת ניל”י, רחוב רחוב איילת השחר, סיור ברחוב אלומות, טיול ברחוב אלי כהן, רחוב אצ"ל ואקסודוס, רחוב הבזלת ובית הבד.

רחוב המעפילים והנוטרים בזכרון יעקב, רחוב הנשיא והנרקיס ,רחוב הסוכה והעבודה, רחוב העמל והסתוונית, רחוב הרמב"ם בזכרון יעקב, רחוב הרימון, רחוב השמורה בזכרון יעקב, רחוב השקד השקמה והתאנה בזכרון יעקב.

אבשלום פיינברג וזכרון יעקב.

אלף נשיקות לך, אהובתי
כך גומרים האוהבים את כל המכתבים שלאהובותיהם הם כותבים
אלף נשיקות לך, אהובתי
כך מתחיל אני את מכתבי אלייך, אהובתי
ומה מאד מתאווה אני לנשקך
ראשית כל הייתי שם נשיקה גדולה על מצחך הלבן כמו קשר באמצע המצח

את השיר הזה כותב אבשלום פיינברג בתאריך 18 באוקטובר 1910 לאישה לא ידועה. רבקה אהרנסון טענה תמיד כל השנים כי את מכתבו המקסים והאוהב אבשלום פיינברג כתב רק לה. אבל התאריכים לא כל כך מסתדרים ואבשלום פיינברג שכתב את המכתב הזה בחודש אוקטובר ומכיר את רבקה אהרונסון רק בדצמבר 1910

השאר תגובה

קצת עליי

אפי נחמיאס מורה דרך  ומדריך טיולים משנת 1988החל ממחלקת הנוער של הקק"ל של אותם ימים עם הרבה ציונות עצים מאגרים והדרכות, החברה להגנת הטבע, לימודי ארץ ישראל  ביולוגית כמגמה תיכונית, עשרות ומאות  השתלמויות וקורס מורה דרך של משרד התיירות בוינגייט.

טיולים אחרונים

עקבו אחרינו

סרטון

דילוג לתוכן