סיור אוכל קולינרי בשוק לוינסקי.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

סיור טעימות בשוק לוינסקי בפולרנטין תל אביב.

טיול פיקנטי מלא באוכל רחוב ומעדנים שוק לוינסקי.

סיור טעימות בשווקים של תל אביב בדרום תל אביב.

"רחוב לוינסקי" מאוד מסחרי והומה שהשתנה לאחרונה ואין כניסה למתחם "שוק לוינסקי" ואף מקומות ישיבה " על הכביש" , רחוב לוינסקי קרוי על שמו של הסופר הציוני אלחנן לייב לוינסקי יהודי ממוצא רוסי.

"שוק לוינסקי" הוא רק קטע קטן מרחוב לוינסקי והשוק פתוח כל השבוע חוץ מיום שבת.

"שוק לוינסקי" של דורי דורות העוסקים בייבוא ומכירת פירות יבשים, סוגי פיצוחים, קליית קפה, בורקסים תורכיים, מעדנית יום טוב או חיים רפאל, תבלינים מכל סוג, מסעדות בוטיקיות ומאכלי עדות.

למה אפי נחמיאס בשוק לוינסקי? היכרות רבת שנים עם העולם הקולינרית מבית מרוקאי, תדמור הרצליה לימוד של כל ענפי בקולינריה, שיווק מסעדות ויסקי אוכל בתיירות ואיש תיירות של יותר משלושה עשורים, מורה דרך ותיק המנוסה בסיור אוכל וטעימות בשמונה שווקים בארץ הקודש , הסברים סיפורים,שירים, פיקנטיות ורגש בסיור יום ההולדת או גיבוש קבוצתי, יום הולדת ועוד

סיפורי משפחות ותיקות מייסדות בשוק לוינסקי בפלורנטין ודרום תל אביב, סיפור התפתחותו של שוק לוינסקי, מאפייני שוק לוינסקי והתבדלותו מאחרים וסיור למטרות במתחם התחנה המרכזית הישנה בסיגנון אריתראי פיליפיני.

השאר תגובה

קצת עליי

אפי נחמיאס מורה דרך  ומדריך טיולים משנת 1988החל ממחלקת הנוער של הקק"ל של אותם ימים עם הרבה ציונות עצים מאגרים והדרכות, החברה להגנת הטבע, לימודי ארץ ישראל  ביולוגית כמגמה תיכונית, עשרות ומאות  השתלמויות וקורס מורה דרך של משרד התיירות בוינגייט.

טיולים אחרונים

עקבו אחרינו

סרטון

דילוג לתוכן