סיורים מודרכים לקבוצות בתל אביב יפו , ירושלים, זכרון יעקב עכו חיפה

סיור בקרית הלאום בירושלים.

סיור בגן הוורדים וקרית הממשלה בירושלים

סיורים וטיולים מודרכים לקבוצות גופים ומוסדות בין שלוש ראשויות הדמוקרטיה "בראשות המחוקקת" היא הכנסת ורק בתיאום, סיור בראשות השופטת" בבית המשפט העליון ובין משרדי הממשלה ובנק ישראל, בין לבין נכיר את מנורת הכנסת, גן הוורדים, אנדרטת הפלמח המרכזית, סיור "בבית הקברות שייח באדר" והרב הצדיק שעולים אליו בימי שני חמישי ושני.

ממליץ על סיור בבית המשפט העליון בחלקו הפנימי והחיצוני, בפנימי ניתן לתאם סיור מודרך מקומי או רק כניסה וסיור עצמי, מחוץ למבנה ובכניסה פסיפס מחת גדר עם מוסר השכל, הליכה בין הארקדות והשערים של ירושלים אל גן הוורדים על שם משפחת וואהל, " בפסל “מנורת הכנסת”  של האומן היהודי בריטי בנו אלקן – בפסל “מנורת הכנסת”  נתרם על ידי הפרלמנט הבריטי לפרלמנט הישראלי, התבליטים שמנורה מספרים את סיפורו של העם היהודי כמו למדני את התורה על רגל אחת, מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך.

דב כרמי ובנו רם כרמי מתכננים את מבנה הכנסת ומסיימים לבנותו בשמת 1966 ומהכנסת נרד "למוזיאון ישראל" על חלקיו הרבים בין הגנים, היכל הספר, שחזור בית שני בירושלים, אגף הילדים ועוד.

ממליץ מאוד על מוזיאון "בנק ישראל" ולימוד על תולדות הכסף, שער חליפין, מקח וממכר ועוד.

השאר תגובה

קצת עליי

אפי נחמיאס מורה דרך  ומדריך טיולים משנת 1988החל ממחלקת הנוער של הקק"ל של אותם ימים עם הרבה ציונות עצים מאגרים והדרכות, החברה להגנת הטבע, לימודי ארץ ישראל  ביולוגית כמגמה תיכונית, עשרות ומאות  השתלמויות וקורס מורה דרך של משרד התיירות בוינגייט.

טיולים אחרונים

עקבו אחרינו

סרטון

דילוג לתוכן