סיורים מודרכים לקבוצות בתל אביב יפו , ירושלים, זכרון יעקב עכו חיפה

סיור גרפיטי בתל אביב בפלורנטין ונווה צדק.

טיול גרפיטי בפלורנטין ונווה צדק בתל אביב.

סיורים מודרכים בתל אביב בעקבות גרפיטי ואמנות רחוב ברחוב פלורנטין ואברבאנל, גרפיטי ברחוב קודבירו(הרמ"ק) אוריאל אקוסטה, רחוב שטרן(מזרחי לשעבר), צריפין והמצודה עד גבול רחוב אליפלט.

"סיור בין בתי המלאכה הישנים של פלורנטין" שבשנות החמישים השישים היו עדיין בתים(היום גם יש קצת) והפכו ברובם לבעלי מלאכה כנגרים, רפדיות ונותני שירותים בתחום העץ והריהוט, על גב הקירות ניתן לראות שיתופי פעולה בין אמני גרפיטי, ציורי קיר שונים כמו "פיק איט טיל יו מייק איט", כיום רואים את הרס בתי מלאכה ובניה על יחידת הקרעקע ועם הזמן רוב האיזור יהיה מובנה לגובה.

סיורים ברחובות פלורנטין מרחוב אליפלט לרחוב המחוגה לרחוב צריפין ובתי המלאכה של רחוב מעון ונירים, סיור מודרך בפלורנטין לאורך רחוב דוד אברבאנל ורחוב סלאמה, ניכנס פנימה לרחוב פלורנטין ובו שפע גרפיטי כולל מועדון ה27, סיור ברחוב חיים ויטאל, רחוב אברהם שטרן והרמ"ק(משה קורדובירו), סיור ברחוב אוריאל אקוסטה והרב יצחק פרנקל, סיור מודרך אמנותי ברחובות פלורנטין.

סיורי אמנות וגרפיטי בנווה צדק הרחוב שלוש וסמטאות שלוש, גרפיטי ברחוב שבזי והשכונת מחנה יוסף.

סיור תל אביבי לימי הולדת
סיורי גרפיטי בפלורנטין ונווה צדק יפו תל אביב
סיור גרפיטי תל אביבי לימי הולדת
הדגה(הלוויתן) של יפו ברחוב אוריאל אקוסטה בפלורנטין
גרפיטי עם לב בפלורנטין
סיור גרפיטי אמנותי בפלורנטין תל אביב

השאר תגובה

קצת עליי

אפי נחמיאס מורה דרך  ומדריך טיולים משנת 1988החל ממחלקת הנוער של הקק"ל של אותם ימים עם הרבה ציונות עצים מאגרים והדרכות, החברה להגנת הטבע, לימודי ארץ ישראל  ביולוגית כמגמה תיכונית, עשרות ומאות  השתלמויות וקורס מורה דרך של משרד התיירות בוינגייט.

טיולים אחרונים

עקבו אחרינו

סרטון

דילוג לתוכן