סיורים מודרכים לקבוצות בתל אביב יפו , ירושלים, זכרון יעקב עכו חיפה

סיורים גליליים בטבריה ראש פינה וצפת.

סיורים מודרכים בעיר המיסטיקה צפת, סיור בראש פינה בירת מושבות העליה הראשונה בגליל,סיור בטבריה בירת הגליל התחתון על שפת ים כנרת.

"סיור מודרך בצפת": סיור לקבוצות וימי הולדת בצפת העתיקה והחדשה, סיור בצפת בסמטאות צפת העתיקות היפות והכחולות, סיור בבתי הכנסת של צפתי סיור בבית כנסת האר"י האשכנזי ובית כנסת האר"י הספרדי, סיור בבית כנסת רבי יצחק אבוהב הספרדי מחבר "מנורת המאור" , בית כנסת רבי יוסף קארו מחבר השולחן ערוך, סיורים מודרכים בעקבות מלחמת העצמאות בתש"ח בצפת בכיכר המגינים וסיפור מחלקת הפלמ"ח שהגיעה לעזרת יהודי צפת, יקבי יין בעיר העתיקה של צפת, מסעדות ובתי קפה כולל טעימות בצפת.

https://www.bizreviews.co.il/provider/nachmias-efi

ביקור במצודת צפת לתקופותיה השונות והתמקדות במבצר הענק והחזק הצלבני של צפת ותצפית גלילית על גליל עליון והתחתון, רמת הגולן ולהמון.

סיור מודרך בבית העלמין של צפת המקווה של האר"י,ביקור ועליה לרגל לקבר רבי חיים ויטאל, רבי משה קורדובירו, הארי הקדוש, רבי משה אלייך ועוד.

"סיור מודרך בראש פינה": סיורים מודרכים בראש פינה העתיקה בבית הכנסת המרכזי של ראש פינה, בית פרידמן המוכתאר (יוסף אפנדי )של ראש פינה, בית המורה וילקומיץ' בראש פינה, בית הפקידות של הברון אדמונד דה רוטשילד, בית פרופסור מר ראש פינה, גן טיול הצרפתי של ראש פינה, מצפה נמרוד בראש פינה.

"סיור וטיול בטבריה העתיקה":

סיור וטיול באתרי התיירות של טבריה , טיילת טבריה, חמת טבריה, תיאטרון טבריה, הר ברניקי, המלון הסקוטי בטבריה, המסגד הישן והמרכזי של טבריה, צלבנים בטבריה, בית הכנסת רבי חיים אבולעפיה ההיסטורי וקברות צדיקים לעליה לרגל – רבי מאיר בעל הנס, חלקת הקבר של הרמב"ם והשל"ה הקדוש, רבי עקיבא ועוד.

כיכר זאכי אלחדיף בטבריה
גרפיטי צפתי בצפת
נוף צפתי אתני רוחני גלילי
מרכז קניות מול המסגד הגדול הישן של טבריה
סימטאות בצפת העתיקה
המסגד המרכזי של טבריה

השאר תגובה

קצת עליי

אפי נחמיאס מורה דרך  ומדריך טיולים משנת 1988החל ממחלקת הנוער של הקק"ל של אותם ימים עם הרבה ציונות עצים מאגרים והדרכות, החברה להגנת הטבע, לימודי ארץ ישראל  ביולוגית כמגמה תיכונית, עשרות ומאות  השתלמויות וקורס מורה דרך של משרד התיירות בוינגייט.

טיולים אחרונים

עקבו אחרינו

סרטון

דילוג לתוכן