סיורים מודרכים לקבוצות בתל אביב יפו , ירושלים, זכרון יעקב עכו חיפה

סיור לילי מאורגן בשוק מחנה יהודה.

https://www.bizreviews.co.il/provider/nachmias-efi

סיורים מאורגנים לקבוצות בשוק מחנה יהודה הירושלמי.

סיור ייחודי המשנה את אופיו של שוק מחנה יהודה,בערב סוגרים אט אט הבסטיונרים את החנויות הרגילות ובתי הקפה הפעילים רוב היום מוציאים שולחנות קטנים אל המעברים והרחובות וכיסאות, הפאבים נפתחים ברוב פאר ומוזיקה עכשווית מתנגנת, המסעדות מתמלאות ובחלק מהעסקים יש גם זמר או נגנים.

סיור טעימות בשוק מחנה יהודה משקאות אלכוהוליים ומאפים ירושלמים אמיתיים, טעימות נוספות.

סיורי טעימות לפי עדות ישראל והמסעדות אתניות ירושלמיות, סיורים היסטוריים מרגשים בשוק מחנה יהודה, סיורים וטיולים בשוק העיראקי במחניודה ירושלים.

סיורים ברחוב מחנה יהודה ורחוב עץ החיים בירושלים, סיור לילי מודרך מנחלאות לשוק מחנה יהודה הלילי.

לילה במחנה יהודה הינה חוויה מרגשת והמקסימה, הנאה משוק מחנה יהודה מעשרות הפאבים והמוזיקה ומשוק מחנה יהודה ניתן לצאת ולהינות מסיור עם אפי נחמיאס במתחם החרדי מהמקור ברוך(אבו באסל) או זכרון משה וביקור במאפית "אביחיל" והמשך לכיכר השבת ומאה שערים, ביקור במתחם התימני של מאה שערים והיכרות עם השכונה והחסידויות, מאפיות בשכונת "בית ישראל" והליכה ברחוב זוננפלד וזוננשיין עד "שכונת הבוכרים" ובה בית הכנסת "מוסאיוף" , חצרות הקדש, בית הכנסת ובית המדרש של הרב אלבז בישיבת "אור החיים", "בית המשיח" של חפץ ובית דווידוף.

סיורים וטיולים בשכונות החצר הכי ירושלמיות "באוהל משה" "ומזכרת משה", סיורים במתחם החרדי בשכונת בתי ראנד ובתי ברוידי עד בתי מונקאטש וכנסת ישראל.

סיור בעקבות רבי אריה לוין וגורל הגר"א למציאת עדויות על לוחמי הל"ה החסרים.

סיורים עם אפי נחמיאס עם 32 שנות הדרכה מיד לאחר השירות הגולמי נכנסתי ללין של הדרכות, לימודים קורסים והשתלמויות ואלפי ימי הדרכה של כל סוגי הקבוצות בירושלים ובכל רחבי הארץ, בשוק מחנה יהודה ובכל רחבי ירושלים, סיורי אהבה וסיורים בשכונות הראשונות מחוץ לחומות, סיורים בארבעת הרובעים בעיר העתיקה.

https://www.bizreviews.co.il/provider/nachmias-efi

השאר תגובה

קצת עליי

אפי נחמיאס מורה דרך  ומדריך טיולים משנת 1988החל ממחלקת הנוער של הקק"ל של אותם ימים עם הרבה ציונות עצים מאגרים והדרכות, החברה להגנת הטבע, לימודי ארץ ישראל  ביולוגית כמגמה תיכונית, עשרות ומאות  השתלמויות וקורס מורה דרך של משרד התיירות בוינגייט.

טיולים אחרונים

עקבו אחרינו

סרטון

דילוג לתוכן