סיורים מודרכים לקבוצות בתל אביב יפו , ירושלים, זכרון יעקב עכו חיפה

סיור טעימות בשוק הכרמל ושוק לוינסקי בתל אביב.

סיור אוכל תל אביב וסיור טעימות לקבוצות וימי הולדת בשוק הכרמל. סיור טעימות לכל קבוצה או התארגנות הרוצות לחוות ולהתרגש בשוק הכרמל וכרם התימנים שילוב של קולינריה מרגשת עם סיפורה של שכונה "כרם התימנים" ובה קהילות מפרס, עיראק, רוסים היו פה בתחילה ואופי השוק משתנה מיום ליום לשוק שיינקינאי ומסעדות שף קטנות ומקסימות. סיור טיול טעימות של ממולאים "אצל הסבתות" , מיץ טבעי סחוט, בורקס תורכי, חומוס הכרמל, חמוצים ופלאפל , בוריקה, גבינות שוק הכרמל וזו רק ההתחלה, נכיר את סמטאות שוק הכרמל הצמודות לרחוב הכרמל, נכיר את מר כהן קולה הקפה דור שלישי בשוק הכרמל, נשיר איתו שירים של אמנים מסביב לעולם ולא רק מיהדות תימן, נכיר את האמנים המפורסמים שיצאו מכרם התימנים ונשיר שירים יחד עם אפי נחמיאס, המדונה תשמיע את השירים המפורסמים מהכרם-כרם התימנים.להדרכה פיקנטית וצבעונית, הדרכה מספרת סיפור וענין, היסטוריה ללא היסטריה, בקול נעים כיפי מדבר ולא חופר-0522686908 אפי נחמיאס

www.efitours.co.il www.siyurimironiyim.co.ilסיורי טעימות נוספים בתל אביב בשוק לוינסקי(פלורנטין) וסיור טעימות בשוק התקווה וסיור בשכונת התקווה.

סיור טעימות בשוק לוינסקי הפלורנטיני היווני ובו שפע של מעדנים מקומיים-"הרובע הפרסי והבוכרי" המתאפיין בתבלינים,תערובות ועוד, בורקס פנסו ובורקס לוינסקי המקומיים שהינם דור שלישי ורביעי, "פרג" תבלינים ממושב זיתן וכיום הם אימפריה בינלאומית, סיור טעימות בשוק לוינסקי עם פלאפלים, חומוס, מעדניה תורכית ויוונית ובה שפע גבינות בולגריות, חמוצים, עלה גפן ממולאים, היביסקוס ממולא בגבינת עיזים ועגבניות שרי ממולאות בגבינות שמנת-נשאר רק להגיע לשוק לוינסקי.

סיור בשוק לוינסקי והבנת התושבים הראשונים שהגיעו בעיקר מיוון, לאחר מכן תורכיה ובוכארה, רומניה ופרס-הנאה משוק לוינסקי ושפע האפשרויות הגדולות שבו.

סיור מודרך באתרי שכונת פלורנטין שעברה שינויים ומתיחות, שוק לוינסקי הוא גולת הכותרת, אך עשרות בתי הקפה והמסעדות לא יותירו אותו אדישים, האדריכלות התל אביית, גרפיטי ואמנות רחוב ומעל הכל ההיסטוריה המקומית וחיבור כל התכנים יחד-מתאים לימי הולדת ואירועים, מתאים לסיור לקבוצות איכות, מקומות עבודה גופים ומוסדות, היי טק ומקומות עבודה, מתנסים וחוגי מטיילים וגיבוש לסיור בפלורנטין וסיור קולינרי בשוק לוינסקי.

סיור בשכונות תל אביב מנהר הירקון עד דרום תל אביב, סיור משוררים סופרים בתל אביב, סיור מזמר בעקבות אריק איינשטיין, סיור חסידים בתל אביב, סיור באחוזת בית ונווה צדק, סיור בשרונה הגרמנית טמפלרית וסיור במונטיפיורי היהודית.

ימי גיבוש וכיף לקבוצות בתל אביב יפו להתאמה לאופי הקבוצה, הכל בה ורק צריך לבחור.

ליעוץ אפי נחמיאס 0522686908

השאר תגובה

קצת עליי

אפי נחמיאס מורה דרך  ומדריך טיולים משנת 1988החל ממחלקת הנוער של הקק"ל של אותם ימים עם הרבה ציונות עצים מאגרים והדרכות, החברה להגנת הטבע, לימודי ארץ ישראל  ביולוגית כמגמה תיכונית, עשרות ומאות  השתלמויות וקורס מורה דרך של משרד התיירות בוינגייט.

טיולים אחרונים

עקבו אחרינו

סרטון

דילוג לתוכן